הקורסים

איזה קורס מתאים לכם?

מחקרים קליניים הינם שלב בפיתוח תרופות ומכשור רפואי. בעזרת הממצאים של המחקר הקליני קובעים החוקרים האם הטיפול שנבחן הוא יעיל ובטוח. מזה שנים רבות מערך הרפואה בישראל מושך חברות תרופות וחברות מכשור רפואי גלובליות לערוך מחקרים קליניים בארץ.

הצלחתם של המחקרים הקליניים תלויה רבות בניסיון, בידע, ביכולות המקצועיות והניהוליות של אנשי המקצוע המעורבים בניהול המחקר הקליני. לפיכך, כל אנשי המקצוע, הצוותים והגופים, הנוטלים חלק במחקרים קליניים, מחויבים לעבור הכשרה מתאימה.
הדרכה והכשרה ברמה גבוהה הם הבסיס והמפתח להצלחה במחקרים קליניים.

קורס CRA

הכשרה למקצועות ה- CTA ,CRA ומתאם מחקר

מוכר על ידי היחידה ללימודי המשך של הטכניון הקורס מלמד את מקצועות ה- CRA, ה- CTA ומתאם המחקר הלכה למעשה, החל מהכרת הנהלים הבינלאומיים (ICH-GCP) ונוהל משרד הבריאות הישראלי, וכלה בתרגילים רבים המשולבים לאורך הקורס.

קורס GCP

Good Clinical Practice

הקורס מורכב מחלק מתוקשב (למידה משולבת מחשב מרחוק, בקצב שלך ובזמנך החופשי) ומפגש כיתתי. מטרת הקורס להקנות כלים ועקרונות לניהול מחקרים רפואיים בבני אדם באופן נאות יותר, בטוח יותר ויעיל יותר.

קורסים בהתאמה אישית

לחברת ג’י.סי.פי ניסיון עתיר שנים בבניית קורסים בהתאמה אישית לחברות וארגונים המעוניינים בקורס פרטי במתקני הארגון, לאנשי הצוות של הארגון או לקהל לקוחותיו.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן