סגל המרצים

הכירו את מנהלי התוכן של הקורסים שלנו

בצוות המרצים נושאי תפקידים בחטיבת המחקרים הקליניים של חברת ג’י.סי.פי ומומחים מתעשיית המחקרים הקליניים. מנהלי הקורס, עומדים לרשותך ולשירותך החל מהליך ההרשמה, במהלך הקורס ולאחריו כדי לאפשר לך את חווית הלמידה, האיכותית, המכוונת והעוטפת ביותר.

מנהלי התוכן

אורנה לנגרמן

מנהלת מרכז ההכשרה למחקר קליני

דר׳ סטיבן לוינשטיין

סמנכ״ל, מנהל חטיבת מחקרים קליניים

רמי גלעד, PhD

מנהל הדרכות והבטחת איכות
בחטיבת מחקרים קליניים

צאלה שוורץ

מנהלת חטיבת הביוסטטיסטיקה ומנהלת פרויקטים בתחום המכשור הרפואי

תמיכה אדמיניסטרטיבית

ויטה רזניקוב

מנהלת חשבונות ראשית

אור קורן

מנהל שיווק דיגיטלי

מרצים נוספים

ענבל סולומון

מנהלת פרויקטים, חטיבת המחקרים הקליניים

אביבית אוחיון

מנהלת יחידת הרגולציה, חטיבת המחקרים הקליניים

נטע-לי נוחם

Senior-CRA, חטיבת המחקרים הקליניים

עדי וייסמן

CRA, חטיבת המחקרים הקליניים

פרופ׳ ז׳ק מישל

לשעבר, מנהל בית-חולים הדסה הר-הצופים ויו”ר ועדת הלסינקי

פרופ׳ פז תורן

פסיכיאטרית ילדים, מנהלת מרכז בריאות הנפש “רמת חן” של שירותי בריאות כללית

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

אורנה לנגרמן

מנהלת מרכז ההכשרה למחקר קליני

“מזה שנים רבות אני שותפה להכשרה של אלפי אנשים המכהנים במקצועות המחקר הקליני בישראל, ועדיין נרגשת בפתחו של כל קורס חדש. עושה כל שביכולתי כדי לשמור על רלוונטיות ועדכניות החומר הנלמד. שמחה לקבל את המשובים החיוביים בסיום כל קורס ולגלות שאני מצליחה להעביר אליכם את אהבתי למקצוע”.
הצטרפה לחברה בשנת 2004 כמרצה וכעבור שנתיים קיבלה לידיה את ניהול תכני הקורסים וניהול מרכז ההכשרה למחקר קליני. טרם הצטרפותה לחברה עבדה 6 שנים במעבדות רפא כ- CRA ויועצת למידע רפואי. בוגרת תואר ראשון ברוקחות מהאוניברסיטה העברית בירושלים (B.Pharm), תואר שני בניהול מערכות בריאות (MHA)  מאוניברסיטת בן גוריון ותעודת CCRA) CRA מוסמך) מטעם ארגון ACRP.

דר׳ סטיבן לוינשטיין

סמנכ״ל, מנהל חטיבת מחקרים קליניים

“הצלחה של מחקר קליני תלויה רבות בגישה ובאיכות העבודה של הצוות המנהל ומבצע את המחקר. הכשרה נכונה ואיכותית של העוסקים במחקרים קליניים מעלה את רמת המצוינות והופכת את ישראל ליעד נבחר על ידי חברות בינלאומיות. חשוב לזכור שבזכות אותם מחקרים קליניים המטופלים בישראל זוכים לטיפולים חדשניים”.
הצטרף לחברה בשנת 2004.
טרם הצטרפותו לחברה, כיהן כמנהל רפואי בחברת בריסטול מאיירס סקוויב-(BMS) בדרום אפריקה, במשך 7 שנים ולאחר מכן 4 שנים בישראל. בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת Witwatersrand בדרום אפריקה ומומחה ברפואת ילדים. טרם הצטרפותו לתעשיית התרופות, סטיבן עבד כרופא בבתי חולים וכרופא ילדים פרטי.

רמי גלעד, PhD

מנהל הדרכות והבטחת איכות בחטיבת מחקרים קליניים

“הגעתי מתחום המחקר המדעי אל המחקר הקליני וגיליתי עולם מדהים הדורש ידע נרחב במגוון רב של נושאים המתפתחים כל הזמן, יכולת לימוד עצמית גבוהה ושילוב של עבודת צוות עם עבודה עצמאית. גאה להיות שותף להכשרת דור העתיד ולקחת חלק בשמירה על רמת איכות גבוהה של המחקר הקליני בישראל”. 
הצטרף לחברה בשנת 2004 כ- Senior CRA וכעבור שנתיים קיבל לידיו את ניהול הבטחת האיכות כמו גם אחריות להכשרת עובדי חטיבת מחקרים קליניים. במסגרת תפקידו, רמי נוטל חלק פעיל בכתיבת תכני הקורסים, ולימודם. טרם הצטרפותו לחברה, עבד רמי 4 שנים כ- CRA בחברת בריסטול מאיירס סקוויב (BMS) ישראל, ו 4- שנים כמתאם מחקר בבי”ח הדסה עין כרם, בירושלים. בוגר תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני בפיזיולוגיה ותואר שלישי במיקרוביולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

צאלה שוורץ

מנהלת חטיבת הביוסטטיסטיקה, ומנהלת פרויקטים בתחום המכשור הרפואי.

“הסטטיסטיקה במחקר קליני אינה רק חישוב מתמטי. מטרתה לספק כלים להחלטות קליניות שונות. במסגרת הרצאותיי נוכל להבין את חשיבותה של הביו-סטטיסטיקה לאורך כל שלבי הפיתוח, החל משלבי התכנון המוקדמים דרך עיבוד הנתונים ועד לתוצאות הסופיות. שמחה על ההזדמנות לשתף בידע ובניסיון שצברתי לאורך השנים מניהול מחקרים קליניים של חברות המפתחות מכשור רפואי, בארץ ובחו”ל”.

הצטרפה לחברה בשנת 2006. טרם הצטרפותה לחברה, צאלה עבדה במשך כעשור כסטטיסטיקאית ומנהלת מחקרים קליניים בחברת מיכשור רפואי.

לצאלה ניסיון רב בניהול ניסויים קליניים של מגוון חברות תרופות ומיכשור רפואי, הכולל, כתיבת פרוטוקולים, כתיבת CRF, יישום ושימוש במערכותCRF  אלקטרוניות, Data management, ניתוח וכתיבת דוחות סטטיסטיים. בנוסף, צאלה מרצה על תחום עיסוקה בקורסי ההדרכה של החברה.

בוגרת הפקולטה למתמטיקה מחשבים וסטטיסטיקה באוניברסיטת בר-אילן.

דילוג לתוכן